KONST / Litografier / Litografi 8516662
nr 851 6662
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Litografi, Hans Arnold (1925-2010), handkolorerad, signerad, motivets mått: 40x30
Utrop:
600 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:37:53
100 kr
400 kr
600 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
6
1.000 kr
6
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.600 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold